Doprava zadarmo nad 50€

421 35 659 1242

421 903 528 420

Po-Pi od 7:00 do 15:00

FAQ

Prečo Vám môžeme veriť ?

Za know-how našich krémov je 30 ročná osobná skúsenosť. Vďaka jedinečným receptúram sú naše produkty originálne. Nekopírujeme receptúry iných, ale na základe vlastných skúseností a poznatkov formulujeme tieto tak, aby ich účinok bol skutočný a uveriteľný.

 

Prečo sú vaše ceny také nízke ?

Sme výrobná spoločnosť, takže ako vývoj, tak aj výrobu si robíme sami. Kupujete priamo od výrobcu. Za svoje poslanie považujeme to, že vyrábame prvotriedne, kvalitné krémy dostupné pre všetkých a nielen pre privilegovaných.

 

Do akej miery používate prírodné prísady ?

Vo veľkej. Hlavnú zložku našich krémov tvoria unikátne bylinné extrakty, ktoré si pravidelne poctivo sami pripravujeme z precízne vypestovaných a vysušených liečivých rastlín. Príprava je zložitejšia, ale dáva nám, aj Vám záruku, že to, čo prezentujeme aj dávame. Nepoužívame parabény, silikóny a nami použitá konzervačná látka je plne kompatibilná s bio kozmetikou. Sme čestní.

 

Máte aj dekoratívnu kozmetiku, resp. ponúkate aj iné produkty?

Nie. V našej ponuke také výrobky nenájdete. Máme len špeciálne krémy na rôzne druhy zdravotných problémov ako sú napr. bolesti kĺbov, svalov, chrbtice, hemoroidy, kŕčové žily, športové úrazy, akné atď. Spektrum použitia našich krémov je široké a pokrýva veľké množstvo indikácií. Našou filozofiou je, pomôcť pri probléme a docieliť úľavu bez použitia liekov resp. účinných látok v nich obsiahnutých.

 

Prečo si myslíte že ste jedineční ?

Sme hrdí na to, že naše unikátne receptúry nie sú založené na kopírovaní roky používaných receptúr v kozmetickom priemysle. Nikdy sme tak nerobili a ani nebudeme. Jedinečnosť našich krémov je práve vo vysokom obsahu bylinných extraktov v nich obsiahnutých. Preto naše bylinné krémy nikdy nemajú snehovo-bielu farbu a na vzduchu majú tendenciu oxidovať (meniť farbu do okrova). Tento fakt dokazuje, že krémy obsahujú vysoké percento bylinných extraktov, ktoré nielen uľavia, ale aj riešia príčinu problému. Zmena farby krému na vzduchu v nijakom prípade neznamená zníženie jeho kvality.

Z toho vyplýva, že naše vedomosti a skúsenosti sú jedinečné, všetku teóriu z literatúry sme si overili a pýšime sa vlastnými skúsenosťami.

 

Robili ste testovanie na zvieratách?

Nie. Sme priateľskí k zvieratám a ani medzi našimi dodávateľmi surovín nie sú takí, ktorí s nimi experimentovali.

 

Je Vaša spoločnosť šetrná k životnému prostrediu ?

Snažíme sa „gazdovať“ tak, aby sme nevyhadzovali to, čo ešte môžeme použiť. Nami používané obaly sú plne recyklovateľné a odpad ktorý vyprodukujeme pri výrobe separujeme takmer celý. Vyrábame toľko koľko predáme, neprodukujeme zbytočné zásoby na sklad. Pracujeme vždy s čerstvými zásobami. Sme pružní a vychádzame v ústrety aj naším zákazníkom. Používaniu plastov sa úspešne vyhýbame a nami používané hliníkové tuby, okrem toho, že sú 100% recyklovateľné, umožňujú zachovať kvalitu našich krémov na veľmi vysokej úrovni a sú používané aj na klasické medicínske krémy a maste.

 

Ste 100 % slovenský výrobca ?

Áno. Sme hrdí na to, že sme od roku 1989 dokázali svoju pozíciu udržať a zlepšiť. Napriek dravému konkurenčnému tlaku nadnárodných gigantov a stovkám novovznikajúcich výrobcov podnikajúcich v našom segmente. Nepracujeme s agresívnymi reklamnými kampaňami, netlačíme tisíce reklamných letákov, ale snažíme sa o zachovanie viery v naše produkty tým, že  ponúkame krémy, ktorých účinok presvedčí a zákazník sa k nám vracia.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.
Hand made
Od 1989
Slovakia
Paraben free
Silicone free
Non tested on animals
Unique recipe
Available to everyone