Doprava zadarmo nad 50€

421 35 659 1242

421 903 528 420

Po-Pi od 7:00 do 15:00

Náš príbeh alebo ako s nami išiel čas...

        Ten sa začal písať ešte pred Nežnou revolúciou za hlbokého socializmu, keď zakladateľ našej firmy pán Elemír Kellner (1919-2013) začal podnikať ako vášnivý pestovateľ liečivých rastlín. S pribúdajúcimi rôčkami pribúdali aj jeho zdravotné problémy, hlavne s pohybom dolných končatín. Vášeň pre bylinky, usilovné samoštúdium fytoterapie, chuť skúšať a veľká odvaha podnikať, doviedli nášho predchodcu k výrobe vlastného rastlinného extraktu z ktorého si pripravil prvú „mastičku“ prakticky na mieru.

        Keďže samotným účinkom bol náš „krémový majster“ nadšený, nezostal len pri samoliečbe a začal hneď po roku 1989 s manufaktúrnou výrobou jeho vlastného dieťaťa Fix-krém-1. Z Fix-krém-1 sa stal tzv. krém na všetko a okrem boľavých nôh (kĺby a svaly ) zvládne hemoroidy, bolesť chrbtice, ramena, hlavy, má výborný regeneračný účinok na pokožku (štípance, zápaly bradavíc), výborne pôsobí na kŕčové žily , unavené nohy a veľmi dobrý je aj na športové úrazy a únavu . 

        Aj keď začiatky s výrobou a predajom boli ťažké, Fix-krém-1 si postupom času získal svojich nadšených zákazníkov a presne v duchu - vyskúšaj a uvidíš, sa z náhodných stali naši verní , ktorí v našej „fixáckej famílii“ žijú už 30 rokov. Za základ úspechu považujeme práve jedinečnosť receptúry založenej na poctivom výbere liečivých rastlín, statočne nami pripravených bylinných extraktoch a technológii výroby, ktorá plne rešpektuje špecifiká našich krémov. 

        Príbeh pána Kellnera sa skončil v roku 2013 , ale príbeh jeho Fix-krém-1 pokračuje ďalej vďaka ďalšej generácii zapálených majiteľov. V duchu filozofie nášho predchodcu sme zaviedli do života naše ďalšie krémiky Fix- krém- H (špeci na hemoroidy s dubovou kôrou, nechtíkom a tymiánom), Gáfrový krém ( pre ležiacich pacientov prevecia preležanín, na akné a problematickú pokožku, silný analgetický a dezinfekčný účinok na rôzne „boliestky od hlavy po päty“) a Calcium pantothenicum krém (silný regeneračný účinok na pokožku).

        A možno niekoľko myšlienok na záver. Nikoho nekopírujeme a nenapodobňujeme. Veríme že to, čo robíme, je správne a skutočne pomáha. Nesnažíme sa o kvantitu na úkor kvality. Veríme v naše produkty a ich schopnosť pomôcť prírodným spôsobom vtedy, keď je to ešte možné. Našou snahou je poradiť si s rôznymi problémami bez zbytočnej záťaže organizmu liekmi. Sme výrobcovia a nie priekupníci a snažíme sa o zachovanie dostupnosti našich produktov pre všetkých, ktorí to potrebujú. A na záver ešte odkaz od pána Kellnera, ktorý často hovoril, že za svoju dlhovekosť ďakuje práve  Fix-krém-1, ktorý ho udržiaval v dobrej kondícii až do konca...

        V súčasnosti už naše krémy pomáhajú okrem Slovenska aj v Čechách, Maďarsku, Rakúsku, Chorvátsku a Nemecku kde si získava stále viac fanúšikov. Cestoval už aj do Španielska, Talianska, Francúzska, Veľkej Británie, Slovinska a dokonca aj do Kanady

 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.
Hand made
Od 1989
Slovakia
Paraben free
Silicone free
Non tested on animals
Unique recipe
Available to everyone